SPIN THE BOTTLE - VIDEO CHAT /Advertising/

REKLĀMA PORTĀLĀ
  EXAMPLE

Pudelītes izvietojums virtuālās video čata istabās

Mēs piedāvājam radīt pudelītes 3D modeli un izvietot viņu portāla spēļu istabās. Tā kā pudelīte ir galvenais spēles instruments, jūsu reklāma nepaliks neievērota un vienmēr atradīsies lietotāju uzmanības centrā.

   Spin The Bottle - BottleGame


Reklāmas video spēles laikā.

Kamēr šķetinās pudelīte, spēlētājiem, kas atrodas istabā, izliksies reklāmas video, kura ilgums būs no 5 līdz 15 sekundēm. Reklāmu redzēs visi video čata dalībnieki.

  Flirt video chat online

Reklāmas tablo istabu izvēles lapaspuses

Uz spēļu istabu izvēles galvenas lapaspuses lietotājam tiks parādīts reklāmas video; ilgums no 5 līdz 15 sekundēm, ne paskatoties kuru, viņš nevarēs ienākt spēlē. Vidēji, par 2-3 stundām, kurus lietotājs pavada spēlē, viņš veic līdz 9-10 pārejām no istabas istabā(taisns kontakts ar reklāmu)

  Video chat Bottle Game - Spin the bottle 

Reklāma tekstu čatā video čata spēļu istabās

Ar noteiktu periodiskumu lietotājiem rodas tekstu čata papildus logs, kurš izskatās kā privāta īsziņa no viena no spēlētājiem, kuri atrodas istabā. Lietotājs, domājot, ka viņam kads atsūtīja privātu īsziņu, atver ieguldīšanu un redz reklāmas baneri.

  Flirt & dating games on-line 

Reklāmas mākonis video čatā Pudelīte.

Reklāmas īsziņa rodas spēlē uzvedinot kursoru uz spēlētāja video vai foto attēlu, kas atrodas spēlē. Reklāmas īsziņas forma, attēlojumam online iepazīšanas procesā, var būt uzgleznota individuālā kārtībā saskaņā ar pasūtītāja novēlējumiem.

  on-line video chat 

 

Contact us Bottle Game  ¦      Faq BottleGame    ¦   Help Spin The Bottle ¦    Advertising options video chat ¦   Privacy Statement of on-line video chat ¦   About project BottleGame video daiting chat ¦   Refund Policy ¦   Terms of Service video chat ¦   Terms and Conditions Bottle Game - Spin the bottle service